Wirtualne spacery
na górę


Przedstawiamy produkt, który wzniesie Państwa reklamę internetową na wyższy poziom. Specjalnie połączone i przygotowane zdjęcia panoramiczne, pozwalające zwiedzić miejsca w zaledwie kilka kliknięć. Dobrze znane lecz w dalszym ciągu ulepszane, wirtualne spacery.

Nowoczesne, zaspokajające ciekawość, intrygujące, wszechstronne, elastyczne czy mobilne, to nie jedyne przymiotniki określające usługę fotografii wnętrz, w formie wirtualnego spaceru.

Zalety

 

Otworzenie się na klienta i danie mu możliwości obejrzenia lokalu w swoim własnym tempie i zainteresowaniu.

Spacer daje odbiorcy poczucie rzeczywistości, bardzo realnego odczucia obecności w Państwa lokalu.

Otwarcie lokalu, na całą dobę! Przecież internet nie ma ograniczeń czasowych, Państwa lokal będzie można obejrzeć o każdej porze, nawet w niehandlowe niedziele.

Poprawa pozycji strony w organicznych wynikach trafień w wyszukiwarce Google.

Umieszczenie spaceru na stronie internetowej daje możliwość stworzenia wyjątkowej platformy multimedialnej.

Wyprzedzenie konkurencji, lub dotrzymanie jej kroku.

Nasz

Proces

  1. Fotograf przyjeżdża na miejsce wykonania usługi i oblicza ilość potrzebnych zdjęć do stworzenia spaceru.

  2. Po ustaleniu ilości panoram i zaakceptowaniu przez właściciela, ustalany jest dzień wykonania zdjęć. Zdjęcia są wykonywane przeważnie poza godzinami otwarcia lokalu.

  3. W ustalony dzień przyjeżdża fotograf. W zależności od wielkości zaawansowania zlecenia, trwa to od 30 minut do 2 godzin.

  4. Dalsza część procesu nie frasuje już zleceniodawcy. Zdjęcia przechodzą przez proces obróbki, wykonujemy wszelkie poprawki kolorystyczne, usuwamy rysy, pęknięcia, plamy, które mogą przeszkadzać w odbiorze finalnej prezentacji.

  5. Gotowy projekt zamieszczamy na Google Maps. Jednak do tego polecamy spacer wykonany pod stronę internetową. Ta wersja daje mnóstwo możliwości, chociażby dodanie zdjęć, linków zewnętrznych, dźwięku przestrzennego oraz wielu innych aspektów wpływających na interaktywny odbiór reklamy.
 

Co jest bardzo ważne, wykonujemy spacery w formacie html 5 więc nie potrzeba do jego odtworzenia żadnych wtyczek flash czy dodatkowego oprogramowania. Z czym często są problemy przez aktualizacje i brakiem funkcjonalności na wszystkich platformach. Html 5 da Państwu gwarancję jakości a dodatkowo , dobry informatyk będzie mógł go zmodyfikować na poziomie kodu źródłowego według potrzeb. Zapraszamy do kontaktu.

Nasza

Oferta

Nasza oferta wyróżnia się na tle konkurencji,
bo chcemy być bezkonkurencyjni!

 

Wirtualny spacer – oczywiście podstawową naszą ofertą jest jego realizacja, dlatego cały czas dążymy do maksymalizowania efektów naszych prac. Jakość zdjęć stoi na wysokim poziomie aby lokal klienta wyglądał jeszcze lepiej niż w rzeczywistości!

Wielowymiarowy spacer – Polega na stworzeniu projekcji w której będzie można płynnie przejść z jednej aranżacji lokalu do drugiej np. z aranżacji codziennej na tą okolicznościową lub pod spotkanie biznesowe. A wszystko to dostępne pod jednym przyciskiem.

Film promujący – który stworzymy dla Państwa na podstawie zdjęć z spaceru. Dzięki odpowiednim programom tworzymy iluzję nagrania kamerą. Pod takim 20-30 sekundowym klipem podkładamy także ścieżkę dźwiękową. Materiał świetnie nadaje się na portale społecznościowe, youtube czy jako film w tle na Facebooku lub stronie internetowej, możliwości jest sporo (koszt znacznie niższy niż przy standardowym nagraniu klipu).

Ponadto wirtualny spacer nie musi służyć jedynie jako internetowa reklama, można też za jego pomocą przedstawić realizację projektu architektonicznego, mieszkania pod wynajem czy sprzedaż lub stworzyć prezentacje na gogle VR na targi multimedialne.

Klienci

Mieliśmy przyjemność pracować z małymi
jak i dużymi firmami. Oto kilka z nich.

Cena

 

Stajemy także przed Państwem z zupełnie nowym systemem wyceniania takiej usługi, aby nie zawracać głowy zbędnymi technicznymi określeniami oferujemy po prostu produkt jakiego Państwo oczekują!

Dla wszystkich lokalizacji proponujemy cenę 6zł/m2. Każdy właściciel wie jakiej ma powierzchni lokal dlatego wycena staje się bezproblemowa.